top of page

Somatický koučink

7.png

Koučink je ve zkratce individuální a účinná metoda rozhovoru, nabitá i dalšími technikami k uchopení a exploraci tématu. Styl pokládání efektivních otázek vás provází od (ne)jistého přání k tomu, že víte přesně, co chcete, proč to chcete. Ale hlavně co, kdy a jak pro to máte udělat a na co si dát při dosahování pozor. Nejlepší na tom je, že tento tvořivý proces vás baví a naplňuje. Aktivně re-designujete svůj život

Ve vztazích je dobré položit si občas pár otázek, které nám situaci osvětlí. A pak se zamyslet, jak s tím, co si odpovíme naložit. Změna nenastane hned, zkoušejme a pozorujeme, otevřeně, ale citlivě komunikujme.

Budu vás na této cestě provázet, pomáhat vám naladit se na sebe a zprostředkovat vám tzv. „aha“ momenty, které vás k vašemu cíli posunou. Výrazně to urychluje proces, podporuje vaši vytrvalost a úspěšnost.

Jsem osobní a vztahový kouč

8.png

Somatické koučování

Somatické koučování je speciální forma koučinku. Jde nám při ní také o pocity v těle, které využíváme k lepší orientaci v sobě, ve své situaci, k vytvoření silné vize, podpoře vytrvalosti při překážkách a zakotvení toho příjemného. Pracujeme také s tělesnou a emoční úrovní, která v sobě skrývá velkou sílu. Pomůže vám k hlubšímu propojení se zdroji, při využívání vašeho plného potenciálu, uvědomování reality a chápání tématu. Je plná inovativních technik pracujících s vícero rovinami vašeho života. Využívá aktuálních poznatků z oblasti neurovědy, práce s tělem, psychologie a emocemi. Díky tomu je komplexnější a poskytuje trvalé změny na hluboké úrovniPomůže vám najít cestu od přání k cíli a k sobě. Zjistit, co je pro vás nejlepší. Sílu k realizaci budete čerpat ze svých zdrojů, vize a pozitivních prožitků. Dobrým průvodcem, že jste na správné cestě vám bude také vaše tělo.

Máte cíl, kterého chcete dosáhnout, dilema - vnitřní konflikt, něco se vám nedaří a chcete na tom pracovat? 

Nebo teprve hledáte to svoje pravé a výjimečné poslání? Pak je koučink to pravé pro vás.

 

„Emoce a tělesné pocity jsou neoddělitelnou součástí životních změn, proto dává smysl využít je v procesu transformace.“

bottom of page